Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 273 029 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

I love koronki


I love koronki!!! Czy jest coś bardziej romantycznego, kobiecego i zmysłowego zarazem? Trendy sprzyjają mojemu gustowi. Nosząc od lat i miłując  je mogę raz stwierdzić - w  tym sezonie jestem modna:) Koronki królują w każdym fasonie i kolorze. Poniżej prezentuje najnowszą kolekcję Top Shopu.


Powracający trend, sprawił, że z większym uśmiechem chodzę po sieciówkach. W każdej coś jest. Bardzo spodobał mi się bliźniak New Yorkera. (new_york.jpg). Jest to zestaw połączonych koszulek, jednej różowej  a na niej czarnej koronkowej. Aktualnie przecenionej z 60 zł na 40 zł. Dla mnie wciąż dużo, więc postanowiłam poczekać na być może kolejne cięcie. Dobrze zrobiłam. Otóż następnego dnia zaatakowałam ulubiony second hand, gdzie to w niepozornym koszu z apaszkami leżał materiał z koronki o wymiarach ok. metr na metr (szalone 2 zł). Na sukienkę za mało, więc postanowiłam zrealizować swoją potrzebę posiadania ażurowego wdzianka.

 Efekt uznałam za zadowalający:


 

Proces produkcji

Potrzebne są: materiał, igła, nitka, nożyczki, koszulka na wzór.

Układamy materiał tak, aby rozciągał się wszerz naszej bluzki, nie wzdłuż. Zaczynamy od wycięcia wzoru, najlepiej przyłożyć koszulkę i odcinać, zachowując 1cm na późniejsze obszycie. Ja jestem leniwawa, więc nawet nie tnę materiału na dwie części tylko oba wzory wycinam tak aby jednym bokiem koszulka była połączona (tym samym nie musimy zszywać jednego boku). Gdy całość wytniemy, zszywamy materiał i estetycznie wykończamy. Koszulkę można doszyć do bluzki, ale ja wolę mieć ją oddzielną, dzięki czemu będę mogła ją nosić do wielu warstw spodnich.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

skórzana czarnaDziś kolejny odcinek dotyczący wyrobów post-skórzanych. Kolejny materiał - kolejna torebka. Tym razem torba przez ramię. W celu jej wykonania użyłam największej części kurtki, czyli jej pleców. Ciekawym efektem jest wykorzystanie ściągacza jako dekoracji górnej części torebki. Postanowiłam nie walczyć z materiałem, tylko przyjąć go w takiej formie jakiej jest. Efektem jest nieskomplikowana i (według mnie) ciekawa torba, którą można nosić na co dzień.

Wykonanie:
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

stat4u

O moim bloogu

Przepisy jak zrobić coś ciekawego z niczego:)

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Facet